Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. Więcej informacji o Cookies. Czytaj więcej...

Aleksandra Maciąg nauczyciel wychowania fizycznego Agnieszka Malak nauczyciel języka niemieckiego Katarzyna Kucharczyk nauczyciel bibliotekarz

Kurs języka angielskiego na Malcie

Nasza szkoła znajdowała się w pięknej nadmorskiej miejscowości Bugibba, w północnej części wyspy. Kurs trwał dwa tygodnie. Naszym nauczycielem był pan John Dull, wspaniały lektor, pełen humoru i profesjonalizmu. Kurs na który aplikowałyśmy był prowadzony w międzynarodowej grupie: osoby z Włoch, Rosji, Litwy, Bułgarii, Niemiec oraz Polski. Bardzo szybko nasza grupa zintegrowała sięi spędziliśmy ze sobą fantastyczne chwile. Bardzo dużo nauczyłyśmy się od prowadzącego, ale także od uczestników.

Kurs spełnił wszystkie nasze oczekiwania. Popołudniami brałyśmy udział w zajęciach indywidualnych, aby jeszcze lepiej i efektywniej podnieść naszą znajomość języka angielskiego. Szkoła zorganizowała także program kulturalny, spotkania integracyjne oraz wycieczki do ciekawych miejsc. Polecamy wszystkim podobne przedsięwzięcia i udział w kursach!

OFERTA EDUKACYJNA DLA MŁODZIEŻY

CWAG Włącz duży kontrast