Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. Więcej informacji o Cookies. Czytaj więcej...

Ewa Błażejczyk nauczyciel przedmiotów zawodowych turystycznych

Kurs języka angielskiego w Dublinie

W ramach dwutygodniowego wyjazdu oprócz podnoszenia umiejętności językowych, pojawia się możliwość poznania odwiedzanego kraju, zarówno pod względem turystycznym jak i kultury odwiedzanego miejsca. Miałam możliwość zobaczenia takich miejsc jak Belfast, Klify Moheru, Grobla Olbrzyma czy ruiny zamku, na których Mel Gibson kręcił „Waleczne Serce”. Nie małym doświadczeniem był również udział w warsztatach tańca irlandzkiego.

 Ponad to nawiązanie nowych kontaktów rozwija umiejętności współpracy w środowisku międzynarodowym. Doświadczenia i umiejętności zdobyte w ramach projektu pomogą w przyszłości uatrakcyjnić zajęcia oraz przybliżyć uczniom korzyści płynące z udziału w projekcie.

OFERTA EDUKACYJNA DLA MŁODZIEŻY

CWAG Włącz duży kontrast