Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. Więcej informacji o Cookies. Czytaj więcej...

Kursy zawodowe

 

W dniach od 08.04.2109 do 12.04.2109 w ramach projektu „Wspólnymi siłami na czesko-polski rynek pracy” z programu Interreg V-A w ZSZ nr 4 w Opolu odbyły się kolejne kursy zawodowe. Uczestniczyło w nich, oprócz 10 uczniów z naszej szkoły ,10 uczniów z Hotelove skoly Vincenze Priessnitze z Jesenika. Kurs animatorów czasu wolnego oraz kurs technik relaksacyjnych wellness prowadzili trenerzy z Akademii Rainbow. Umiejętności nabyte podczas kursów mogą zostać wykorzystane przez uczestników nie tylko podczas pracy w turystyce w ośrodkach wypoczynkowych ale również podczas organizacji lokalnych festynów i imprez okolicznościowych dla mniejszych grup dzieci i młodzieży. W tym samym czasie w Jeseniku druga grupa uczestników projektu z obu szkół poznawała tajniki zawodu baristy i sommeliera. Uczniowie, którzy zechcą wykorzystać nabyte w czasie kursów umiejętności będą mogli znaleźć pracę w kawiarniach oraz restauracjach po obu stronach granicy. Więcej zdjęć na https://www.facebook.com/Projekt-Cz-Pl-214863362583054/?ref=bookmarks

 

OFERTA EDUKACYJNA DLA MŁODZIEŻY

CWAG Włącz duży kontrast