Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. Więcej informacji o Cookies. Czytaj więcej...

Podsumowanie działań w projekcie "Wspólnymi siłami na czesko-polski rynek pracy"

 

29.11.2022 podsumowaliśmy działania w projekcie "Wspólnymi siłami na czesko-polski rynek pracy" z programu InterregV A oś priorytetowa 3, który rozpoczął się w styczniu 2018. W naszej szkole odbyło się spotkanie przedstawicieli partnerów projektu, uczestników projektu, przedstawicieli zaprzyjaźnionych instytucji. Szkoły partnerskie Hotelová škola Vincenze Priessnitze z Jeseníka i ZSZ nr 4 zrealizowały wszystkie zadania założone w projekcie. Na spotkaniu oprócz prezentacji dotychczasowych rezultatów można było zobaczyć umiejętności uczniów zdobyte na kursach zawodowych.W tym pokaz barmański, baristyczny oraz carvingu.

 

OFERTA EDUKACYJNA DLA MŁODZIEŻY

Patron szkoły

CWAG Włącz duży kontrast