Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. Więcej informacji o Cookies. Czytaj więcej...

Głosowanie w ramach „Szkolnego Budżetu Uczniowskiego”2023 zakończone!

„Łączy nas muzyka! Reaktywacja szkolnego radiowęzła w ZSZ4 w Opolu” to jedyny projekt zgłoszony do realizacji. Spotkał się on z dużym zainteresowaniem uczniów naszej szkoły. Pomyślnie przeszedł ocenę Szkolnej Komisji, w skład której wszedł Dyrektor szkoły, przedstawiciel samorządu uczniowskiego naszej szkoły, opiekun samorządu uczniowskiego i Przewodnicząca Rady Rodziców ZSZ4 w Opolu. Po uzyskaniu pozytywnej oceny Szkolnej Komisji, projekt poddano głosowaniu, w wyniku którego uzyskał poparcie wymaganej Regulaminem Programu „ Szkolny Budżet Uczniowski” ilością głosów.

Wynik głosowania: oddano 379 ważnych głosów popierających projekt „Łączy nas muzyka! Reaktywacja szkolnego radiowęzła w ZSZ4 w Opolu” i zgodnie z § 11.2 Regulaminu Programu uzyskał wystarczające poparcie, aby możliwa była jego realizacja!!!

Plakat

CWAG Włącz duży kontrast