Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. Więcej informacji o Cookies. Czytaj więcej...

Przedmikołajkowe warsztaty z kuchni różnych narodów

W dniu 5 grudnia klasa 4 ptg miała przyjemność uczestniczyć w warsztatach prowadzonych przez opolskiego restauratora, a zarazem absolwenta naszej szkoły Piotra Klimka. Przyjął zaproszenie od nauczycielki przedmiotów zawodowych Magdaleny Makos i wprowadził uczniów w arkana kuchni różnych narodów, które są w podstawie programowej do realizacji. Bardzo szybko pojawiło się porozumienie i zaufanie między prowadzącym, a adeptami sztuki kulinarnej. Ważna stała się nie tylko zdobywana wiedza i jej zastosowanie w praktyce, ale także możliwość zapytania o intrygujące kwestie natury gastronomicznej, jak i zawodowy aspekt prowadzenia własnej restauracji. Uczniowie dzielili się przemyśleniami i oceniali nowe doznania kulinarne. Prowadzącemu podziękowali za inspirującą i ciekawą odsłonę kulinarną...własnymi wypiekami przedświątecznymi.

CWAG Włącz duży kontrast