Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. Więcej informacji o Cookies. Czytaj więcej...

Wycieczka przedmiotowa do Centrum Edukacji Lotniczej w Krakowie.

W dniu 14.04.2023 w piątek, odbyła się wycieczka przedmiotowa na lotnisko Kraków – Balice. Uczniowie klas 1 THE, 2 THO, 4 PTE, pod opieką nauczycieli J.Budzińskiej, M.Czech, M.Liskowicz, brali udział w lotniskowym – live oraz warsztatach językowych. Lotnisko zrobiło na nas ogromne wrażenie oraz całe Centrum Edukacji Lotniczej. Oprócz podstawowych pojęć związanych z obsługą pasażerów dowiedzieliśmy się co oznacza np. „słonecznik” na lotnisku i do czego służy „żółty telefon”. Wszyscy uczestnicy stwierdzili, że przy następnej wycieczce na lotnisko koniecznie trzeba gdzieś polecieć…

 

CWAG Włącz duży kontrast