Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. Więcej informacji o Cookies. Czytaj więcej...

Wycieczka przedmiotowa do Polaris Industries!

We wtorek 14.03.2023 uczniowie klasy 1H_E (technik handlowiec) i 3psw (magazynier logistyk) wraz z opiekunem Patrycją Mazurkiewicz, uczestniczyli w wycieczce przedmiotowej do firmy Polaris, która mieści się w Opolu. Polaris Industries to koncern specjalizujący się w produkcji quadów i motocykli. Firma jest światowym liderem wśród producentów quadów, a na polskim rynku działa od 2014r. Dzięki uprzejmości Pani Pauliny Zarwańskiej pracownika działu HR, nasza młodzież mogła zobaczyć jak działa jedyna w Europie fabryka amerykańskiego koncernu Polarisa. Swoją wizytę rozpoczęliśmy od krótkiego szkolenia bhp jak poruszać się po zakładzie, następnie Pan Andrzej Cabała- lider oprowadził nas po całej fabryce. Młodzież miała okazje zobaczyć jak wygląda produkcja, obejrzeć maszyny i roboty na liniach montażowych, zapoznać się ze sposobami składowania i urządzeniami wykorzystywanymi w magazynie, oraz zwrócić uwagę na wysokie standardy jakości i bezpieczeństwa w firmie. Jednym z ostatnich etapów wycieczki, była wizyta w sali konferencyjnej Bydgoszcz gdzie uczniowie, dowiedzieli się jak wyglada proces rekrutacyjny, na jakie umiejętności potencjalnych kandydatów stawia firma oraz jakie benefity oferuje Polaris. Na wszystkich uczestnikach wycieczki, ogromne wrażenie wywarł efekt końcowy – czyli to jak wyglądają gotowe quady i motocykle, które trafiają do sprzedaży. Imponujący był również fakt, że większość z wykorzystywanych części jest produkowana na miejscu w Opolu. Wszystkim pracownikom zaangażowanym w organizacje naszej wycieczki serdecznie dziękujemy.

Patron szkoły

CWAG Włącz duży kontrast