Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. Więcej informacji o Cookies. Czytaj więcej...

1 tg w restauracji "Zagłoba"

Uczniowie 1 klasy technikum żywienia i usług gastronomicznych, razem z p. Joanną Pater oraz p. Alicją Świczewską-Koss, uczestniczyli w wycieczce zawodowej do restauracji "Zagłoba" w Opolu. Młodzież pod fachową opieką szefowej kuchni miała możliwość zobaczenia pomieszczeń kuchni wraz z pokazem działania urządzeń do obróbki wstępnej. Właściciel restauracji, p. Paweł Oborski, ugościł nas pysznym żurkiem z jajkiem i poczęstował chlebem, który jest wypiekany przez pracowników na miejscu. Uczniowie zapoznali się z historią i profilem działalności restauracji. Grupie spodobał się wystrój sal oraz otoczenie zakładu. Bardzo dziękujemy za możliwość odwiedzenia być może przyszłego miejsca praktyki.

CWAG Włącz duży kontrast