Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. Więcej informacji o Cookies. Czytaj więcej...

Wyniki wyborów do Samorządu Uczniowskiego

W środę 15 marca 2023r. odbyły się wybory na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego, który jest przedstawicielem i głosem wszystkich uczniów ZSZ4. Jest też pomysłodawcą i współorganizatorem wielu szkolnych przedsięwzięć. Uprawnieni do głosowania byli wszyscy uczniowie szkoły. W głosowaniu wzięło udział 237 uczniów wybierających swojego przedstawiciela spośród 2 kandydatów. Wśród wszystkich głosów oddanych 5 było nieważnych. W wyniku głosowania, uczniowie naszej szkoły wybrali: -przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego – Borysa Chojnackiego z 1H_E (technik eksploatacji portów i terminali) 187 głosów. V-ce przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego – Stanisława Dyczkowskiego z 1H_E (technik eksploatacji portów i terminali) 45 głosów. Gratulujemy Przewodniczącemu Samorządu Uczniowskiego, życzymy wielu pomysłów i zapału do pracy! Osoby chcące działać na rzecz społeczności szkolnej w ramach samorządu szkolnego są zaproszone na spotkanie organizacyjne w dniu 29.03.2023 na 5 lekcji do sali 103.

Patron szkoły

CWAG Włącz duży kontrast