Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. Więcej informacji o Cookies. Czytaj więcej...

XVIII Konferencja Samorządów Uczniowskich

XVIII Konferencja Samorządów Uczniowskich pod patronatem Młodzieżowego Domu Kultury i Wydziału Oświaty Miasta Opola „ Nie tylko dla orłów (13 grudnia 2019 r.). Czy przeciętność w szkole to coś złego?” Na taki temat debatowali uczestnicy tegorocznej konferencji , wśród nich Daria Witek z klasy 3TGŻ, Magdalena Ulka i Maja Zwiech z klasy 2 TH- reprezentantki ZSZ Nr 4. Celem spotkania było, między innymi, zainicjowanie w środowiskach szkolnych dyskusji na temat rzeczywistego sensu edukacji. Z wykładu dr hab. T. Grzyba zgromadzeni dowiedzieli się także, że nie koniecznie trzeba być wybitnym, by być szczęśliwym człowiekiem i dobrze zmotywowanym uczniem. Ciekawym doświadczeniem była dyskusja panelowa, która zakończyła konferencję.