Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. Więcej informacji o Cookies. Czytaj więcej...

Międzynarodowe Targi Turystyczne w Opolu

W dniu 25.05.2018 uczniowie klasy I TTH, grupa turystyczna, uczestniczyli w Międzynarodowych Targach Turystycznych w Opolu pod hasłem „W stronę słońca”. Uczniowie mieli możliwość zapoznać się z ofertą zarówno polskich wystawców, jak również z Czech czy Niemiec. Dużym powodzeniem wśród uczniów cieszyło się stoisko opolskiego MOSIR-u, gdzie przyszli animatorzy mogli spróbować swoich sił w żonglerce. Nie małe wrażenie na uczniach zrobiły również skutery elektryczne. Oprócz targów, nie obyło się również bez podziwiania nowego pomnika księcia Kazimierza I Opolskiego, który od niedawna stoi pod opolskim ratuszem.