Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. Więcej informacji o Cookies. Czytaj więcej...

Wycieczka na lotnisko we Wrocławiu

W dniu 23.04.2018, grupa uczennic z klasy II tot, biorących udział w projekcie „Kształcenie zawodowe dla rynku pracy – 1” udała się na lotnisku w Strachowicach. W miesiącach lipiec i sierpień uczennice odbędą staże właśnie na tym lotnisku. W ramach przygotowań do stażu odbyły się już zajęcia z zakresu „Eksploatacji portów i terminali pasażerskich” (przy okazji zamieszczamy zdjęcia), a wycieczka miała na celu przybliżenie przyszłego miejsca pracy.

Oprócz samego lotniska, w szczególności hali odlotów, stanowisk odprawy pasażerów, informacji dla podróżnych oraz tarasu widokowego, uczennice miały możliwość zapoznać się z komunikacją miejską. Te doświadczenia w znacznym stopniu ułatwią nam pierwsze dni funkcjonowania w nowym miejscu pracy, tak uczennice oceniły wyjazd. Oczywiście oprócz lotniska, zwiedziliśmy również rynek i okoliczne zabytki Wrocławia.