Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. Więcej informacji o Cookies. Czytaj więcej...

Kurs animatorów czasu wolnego oraz technik relaksacyjnych wellness 05.11 – 09.11.2018

Czym zajmują się animatorzy oraz jak zorganizować czas dla grup pełnych energii dzieci tego uczyli się podczas zajęć uczestnicy projektu "Wspólnymi siłami na czesko-polski rynek pracy". W programie znalazły się zajęcia teoretyczne z zasad bezpieczeństwa przy organizowaniu czasu dla dzieci oraz gry i zabawy , które przyszli animatorzy mogą wykorzystać w swojej pracy. Dwunastogodzinny kurs odbywał się w międzynarodowej polsko- czeskiej grupie a zajęcia odbywały się w zmodernizowanej do tego celu sali.

Podczas osiemnastogodzinnego kursu technik relaksacyjnych wellness uczestnicy zapoznali się z pracą trenera fitness. Nauczyli się podstaw prowadzenia zajęć relaksacyjnych z elementami jogi , pilatesu oraz aerobiku . Podczas ostatnich zajęć zadaniem uczestników było samodzielne poprowadzenie kilkuminutowych ćwiczeń dla grupy. Rodzaj treningu przydzielany był losowo. Wszyscy uczestnicy poradzili sobie z tym zadaniem i otrzymali certyfikaty . Takie same kursy odbędą się dla drugiej grupy w dniach 10.12-14.12.2018.

Fotorelacja z kursów na stronie : https://www.facebook.com/Projekt-Cz-Pl-214863362583054/