Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. Więcej informacji o Cookies. Czytaj więcej...

Światowy Dzień Zdrowia

Światowy Dzień Zdrowia, World Health Day – Święto ustanowione przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) w 1948 roku. Obchodzone jest corocznie od 1950. Jego celem jest zwrócenie uwagi na palące i zaniedbane problemy zdrowotne społeczeństw na świecie. W zawiązku z tym ogłaszamy kwiecień miesiącem zdrowia w ZSZ4! Na naszym szkolnym Facebooku przygotowaliśmy dla Was konkurs, szczegóły na naszym profilu https://www.facebook.com/pg/zsz4Opole/posts/?ref=page_internal


Dodatkowo od 08.04.2020 ruszamy z projektorem "30 Fit Dni z ZSZ4” Codziennie będziemy wrzucać ciekawostki związane ze zdrowiem, zarówno tym fizycznym jak i psychicznym dlatego bacznie obserwujcie nasze relacje na szkolnym Instagramie: zsz4opole https://www.instagram.com/zsz4opole/?hl=pl oraz Facebooku:Zespół Szkół zawodowych nr 4 im. Bronisława Koraszewskiego w Opolu. Jeśli też macie swoje przepisy na zdrowie to oznaczajcie nas w swoich relacjach i zdjęciach używając #fitzsz4opole @zsz4opole