Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. Więcej informacji o Cookies. Czytaj więcej...

„Prymus Opolszczyzny” – stypendia dla najzdolniejszych

Departament Edukacji i Rynku Pracy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego ogłosił nabór do Nagród Marszałka Województwa Opolskiego Prymus Opolszczyzny. Nagroda przyznawana jest najzdolniejszym uczniom. Regulamin i wniosek na stronie:

https://www.opolskie.pl/prymus-opolszczyzny-regulamin-i-wniosek/

Wnioski należy dostarczyć do 5 lipca br.

listownie na adres : (decyduje data stempla pocztowego)Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego,Departament Edukacji i Rynku Pracy, 45-082, ul. Piastowska 14, lub bezpośrednio do siedziby Departamentu: w budynku Instytutu Śląskiego, ul. Piastowska 17 w Opolu, sekretariat II p. pokój 204.

W razie pytań kontakt pod nr tel. 77 44 67 835, 77 44 67 841, 77 44 67 831.

Szczegółowe informacje także u wychowawców.