Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. Więcej informacji o Cookies. Czytaj więcej...

Zajęcia terenowe poprowadzone przez studentów wydziału Turystyki i Rekreacji PO

W ramach współpracy naszej szkoły z Politechniką Opolską, która objęła swoim patronatem klasy turystyczne, dnia 2 kwietnia nasi uczniowie z klasy 3 TOT, kształcący się w zawodzie technika obsługi turystycznej, pod opieką pani Jowity Budzińskiej nauczycielki przedmiotów zawodowych, wzięli udział w zajęciach terenowych poprowadzonych przez studentów wydziału Turystyki i Rekreacji na terenie campusu uczelni.

Uczniowie zostali podzieleni na 4-ry kilkuosobowe zespoły, mając do wykonania zadania przygotowane wcześniej oraz poprowadzone przez studentów. Były układy taneczne, quizy z elementami geografii, biologii, a także rywalizacja sportowa. Jak w każdej tego typu rozgrywce liczył się refleks i błysk intelektu - czego naszym uczniom nigdy nie brakowało. Na zakończenie zabawy każdy zespół uczniowski został podsumowany przez organizatorów animacji odpowiednią ilością punktów, które jak się okazało były na bieżąco skrupulatnie przez żaków liczone. Było dużo pozytywnych emocji, zabawy, dobrego humoru i wspaniałej pogody. Jowita Budzińska

CWAG Włącz duży kontrast