Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. Więcej informacji o Cookies. Czytaj więcej...

Podpisanie porozumienia o współpracy z Politechniką Opolską

W dniu 27 czerwca 2012r. w Ratuszu zostało podpisane porozumienie o współpracy między Zespołem Szkół Zawodowych nr 4 w Opolu a Politechniką Opolską. Podpisanie umowy nastąpiło na konferencji prasowej Prezydenta Miasta Opola Pana Ryszarda Zembaczyńskiego i miało bardzo podniosły charakter.

Podpisane porozumienie zakłada współpracę przede wszystkim w zakresie:

  • szerokiej działalności na rzecz edukacji,
  • prowadzenie wspólnych przedsięwzięć popularno – naukowych,
  • prowadzenie wspólnych działań na rzecz rekrutacji.

Dzięki porozumieniu uczniowie naszej szkoły będą mogli brać udział w zajęciach laboratoryjnych wraz ze studentami Politechniki oraz korzystać z bazy turystyczno – sportowej uczelni. Uczniowie uzdolnieni będą mieli możliwość współpracy z kołem naukowym Politechniki Opolskiej.

Kontakt z uczelnią, jej pracownikami sprawi, że nasi uczniowie oswoją się z uczelnią wyższą, poczują, że jest to też miejsce dla nich, nie będą bali się podejmować nowych wyzwań i zasilą szeregi studentów Politechniki Opolskiej, szczególnie na kierunkach turystyka i rekreacja oraz technologia żywności i żywienie człowieka.

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg

CWAG Włącz duży kontrast