Zwycięstwo w Indywidualnym Turnieju Tenisa Stołowego Szkół Ponadgimnazjalnych!

Po raz pierwszy od kilku lat, naszej uczennicy klasy 3 tg Natalii Sinickiej, udało się zwyciężyć  w Indywidualnym Turnieju Tenisa Stołowego Szkół Ponadgimnazjalnych. Zakwalifikowała się do turnieju wojewódzkiego. Gratulacje i życzymy dalszych sukcesów. Opiekunem była pani Maria Warzecha.

III miejsce w finale wojewódzkim licealiady w piłce koszykowej !

12 marca 2019 r. odbył się finał wojewódzki licealiady w piłce koszykowej w Brzegu. Reprezentacja naszej szkoły zajęła III miejsce. Wystąpiła w składzie: Bednarska Emilia, Kowalczyk Ewa, Kula Agata, Lachowicz Julia, Maziarz Patrycja, Mazurkiewicz Jessica, Rospleszcz Sandra, Smolarek Natalia, Stiler Justyna, Szostak Kinga. Opiekun Artur Czoch.

III miejsce w konkurencji slalomu giganta na Mistrzostwach Opola w Narciarstwie Alpejskim

1 marca 2019 r. odbyły się  Mistrzostwa Opola w Narciarstwie Alpejskim. Nasza szkoła była reprezentowana przez Julię Lachowicz z klasy 4 tot.

W konkurencji slalomu giganta zajęła III miejsce. Zawody odbyły się w ośrodku Zieleniec Ski Arena.

Gratulacje !

I miejsce w półfinale wojewódzkim w piłce koszykowej dziewcząt!

20 lutego r. nasza szkoła osiągnęła historyczny sukces zajmując I miejsce w półfinale wojewódzkim w piłce koszykowej dziewcząt w Strzelcach Opolskich.

Serdecznie gratulujemy!

12 grudnia 2018 r. odbył się finał dziewcząt w p. koszykowej szkół ponadgimnazjalnych w Opolu. Reprezentacja naszej szkoły zajęła I miejsce. Drużyna wystąpiła w składzie: Julia Lachowicz, Justyna Stiler, Agata Kula, Natalia Smolarek, Patrycja Maziarz, Emilia Bednarska, Sabina Kontny, Kinga Szostak, Ewa Kowalczyk, Jesica Mazurkiewicz, Sandra Rospleszcz. W finale dziewczęta pokonały reprezentacje ZSZ im. Staszica, V PLO, II PLO. Szkoła nasza będzie reprezentować Opole w turnieju wojewódzkim.

PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT

20 stycznia 2017 roku na Politechnice Opolskiej odbyły się finały Mistrzostw Opola Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce siatkowej dziewcząt. Drużyna naszej szkoły pod opieką Aleksandry Maciąg zajęła II miejsce .Wicemistrzynie Opola w walce o I miejsce pokonały drużyny z V LO oraz III LO Mistrzyniami Opola została reprezentacja PLO nr II .

Najlepsi sportowcy nagrodzeni!

Za godne reprezentowanie naszej szkoły w sportowych zmaganiach w latach 2011 – 2015 wyróżnieni zostali: Paweł Bednarski, Wojciech Balicki, Marcin Mazur, Dominika Obst, Damian Polednia, Robert Michalczyk, Magdalena Sałanowska, Joanna Młynek, Monika Jonczyk, Teresa Labisz, Mateusz Herba, Robert Kokot Marek Widziak, Adam Zakrzacki, Katarzyna Kaszubska, Łukasz Piegza.

Gratulujemy!

Festiwal Sprintu

7 kwietnia 2014 r. odbył się Festiwal Sprintu na Politechnice Opolskiej. Uczniowie naszej szkoły: Nicola Sosna kl. 1TŻH, Florian Kasprzyk kl. 1ATG, w biegu na 60 m zdobyli brązowe medale.

Srebro w rzucie dyskiem!!!

5 czerwca Ewelina Gierłach uczennica 3 TŻ zdobyła drugie miejsce w rzucie dyskiem oraz trzecie miejsce w rzucie oszczepem podczas wojewódzkich mistrzostw w Lekkiej Atletyce, w Kędzierzynie Koźlu. Zdobywczyni brązu i srebra serdecznie gratulujemy. Za rok liczymy na złoto! Opiekę podczas zawodów sprawował Marek Strych.

II wicemistrzostwo piłki siatkowej dziewcząt!!!

W dniu 26 marca 2012 roku odbył się Wiosenny Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora Publicznego Liceum Ogólnokształcącego nr 1 w Opolu. Uczestniczyły 4 zespoły: Zespół Szkól Budowlanych, PLO nr 1, PLO nr V oraz nasz żeński zespół ZSZ nr 4. Reprezentantki naszej szkoły zajęły trzecie miejsce po PLO nr 1 i PL nr V.