Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. Więcej informacji o Cookies. Czytaj więcej...

WIADOMOŚCI KORASZEWSKI

W związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi zapraszamy wszystkich uczniów, rodziców uczniów i nauczycieli naszej szkoły do zapoznania się z najnowszym numerem gazety szkolnej „WIADOMOŚCI KORASZEWSKI” powstającej pod redakcją pedagog szkolnej p. Małgorzaty Warzkiewicz oraz nauczyciela biblioteki szkolnej p. Katarzyny Kucharczyk. Najnowszy numer naszego czasopisma poświęcony jest ZASADOM ZACHOWANIA BEZPIECZEŃSTWA PODCZAS RÓŻNYCH FORM ZIMOWEGO WYPOCZYNKU.

 Numer zawiera między innymi:
1. Informacje o najnowszych aplikacjach telefonicznych ratujących życie w przypadku jego zagrożenia,
2. Zasady zachowania się podczas wypoczynku w miejscach niestrzeżonych przez TOPR lub WOPR,
3. Zasady zachowania się w przypadku wypoczynku w domu – w szczególności sposobów ochrony przed zatruciem czadem
4. I inne informacje.

Gazeta uzupełniona jest również o dodatki specjalne opracowane przez Rządowe Centrum Bezpieczeństwa. Tematyka tych dodatków dotyczy: - przygotowania samochodu do zimowych podróży, Przygotowania organizmu człowieka do zimy i zachowania się podczas wychłodzenia czy w przypadku, gdy korzystamy z niestrzeżonych lodowisk, - bezpiecznego zachowania się podczas wypoczynku w górach i kurortach narciarskich. Naszą gazetę można również przeczytać w formie drukowanej i jest ona dostępna w bibliotece szkolnej.

gazeta bezpieczne ferie

poradnik zima- samochód

poradnik zima

bezpieczeństwo na lodzie