Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. Więcej informacji o Cookies. Czytaj więcej...

Finały Trójek Siatkarskich

W dniu 6 grudnia w naszej szkole odbył się finał Trójek Siatkarskich. Po zaciętej walce w atmosferze sportowej pierwsze miejsce zajęła drużyna MIXw składzie Marta Ogrodnik 3btg, Bartek Czekała3btg,Tomek Wotzka1ku. Na drugim miejscu znalazła się drużyna DZIKI w składzie Tomek Mazurkiewicz, Maks Podolski, Paweł Dzikowski, Piotrek Czioska. Trzecia lokata przypadła drużynie o imieniu MARCIN – którą reprezentowała Julia Sporek, Marcin Mrożek i Szymon Górecki. Poza podium na czwartym miejscu znalazła się drużyna III TOT-Marcel Broj, Paweł Kucharski i Patryk Pytel. Najlepszą zawodniczką zawodów została Marta Ogrodnik klasa 3btg , zawodnikiem Tomasz Wotzka klasa 1ku. Ze sportowym pozdrowieniem Aleksandra Maciąg