Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. Więcej informacji o Cookies. Czytaj więcej...

Finał zbiórki darów dla podopiecznych Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami!

W dniu 15.11.2018 zostały przekazane dary dla podopiecznych Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Opolu, które były zbierane w ramach akcji „Październik miesiącem zwierząt”. W tym roku udało się zebrać ponad 200kg karmy, w tym karmy specjalistycznej, koce oraz zabawki. Do tego sukcesu u przyczynili się oprócz bezpośrednich ofiarodawców uczniowie,którzy przygotowali, sprzedawali i kupowali ciasteczka w kształcie zwierzaków oraz nauczyciele prowadzący zbiórkę. Dodatkowo sklep zoologiczny Maxi Zoo w Opolu również wsparł naszą inicjatywę, za co bardzo dziękujemy. Mamy nadzieję, że kolejne zbiórki dla zwierzaków również odniosą sukces.