Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. Więcej informacji o Cookies. Czytaj więcej...

Już absolwenci, za chwilę maturzyści 2017/2018

27 kwietnia pożegnaliśmy na uroczystej akademii uczniów klas czwartych Publicznego Technikum nr 2 oraz słuchaczy klasy trzeciej Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych nr V. W części oficjalnej uroczystości pożegnaliśmy uczniów kończących szkołę z wyróżnieniem. Dyrekcja szkoły złożyła podziękowania uczniom reprezentującym ZSZ nr 4 w zawodach sportowych, grupie animatorów, uczniom zaangażowanym w prace Samorządu Uczniowskiego oraz wolontariat. Rodzicom uczniów kończących szkołę z wyróżnieniem zostały wręczone listy gratulacyjne.

Wyższa Szkoła Bankowa w Opolu ufundowała promesę na pierwszy rok studiów dla ucznia kończącego z wyróżnieniem PT nr 2 o kierunku technik handlowiec, który najlepiej zdał egzaminy zawodowe na kwalifikacji: Prowadzenie działalności handlowej A.22. Wysłuchaliśmy wiele świetnych piosenek w wykonaniu szkolnego chóru oraz solo. Po części oficjalnej był czas na artystyczne popisy. Dziękujemy uczniom i nauczycielom za zaangażowanie w zorganizowanie uroczystości. Zapraszamy na fotoreportaż z imprezy. Więcej zdjęć znajduje się na oficjalnej szkolnej stronie facebook: www.facebook/com/zsz4Opole oraz instagram: zsz4opole.