Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. Więcej informacji o Cookies. Czytaj więcej...

Finał Rozgrywek Trójek Siatkarskich

6XII 2017 r. jak co roku w naszej szkole odbył się finał Rozgrywek Trójek Siatkarskich. Celem rozgrywek jest popularyzacja piłki siatkowej jak również, zaproponowanie młodzieży sposobu spędzania czasu wolnego. W turnieju brało udział 6drużyn.

I miejsce zajęła drużyna z klasy 2btg w składzie:
• Marta Ogrodnik
• Laura Przybyła
• Bartek Czekała

II miejsce zajęła drużyna z klasy 4 TTH w składzie:
• Justyna Konieczko
• Weronika Krawiec
• Kinga Reinert
• Luiza Nowak
• Kinga Zych

II miejsce zajęła drużyna z 1TżG w składzie :
• Emilia Bednarska
• Dominika Westfal
• Ola Kołodziej

Pozostali zawodnicy biorący udział w turnieju to: Natalia Różańska, Karolina Dziony, Iwona Wottka( klasa1TżG)-miejsce IV , Patryk Pytel, Marcel Broj, Paweł Kucharczyk (klasa 2TOT) -miejsce V, Marzena Sosnowska, Agata Kulik, Maks Podolski, Justyna Kulik ( klasa 1TżG)- miejsce VI.

Opiekunowie rozgrywek : wicedyrektor Violetta Polak, Dariusz Kaniuka-nauczyciel wychowania fizycznego, Aleksandra Maciąg- nauczyciel wychowania fizycznego.