Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. Więcej informacji o Cookies. Czytaj więcej...

Upowszechniamy projekty unijne na falach Radia Opole

Kinga Reinert, Mateusz Langos, Natalia Jucha oraz Patrycja Wacław, uczniowie Publicznego Technikum nr 2 w Opolu udzielili w dniu 5 grudnia 2017 r. wywiadu w Radiu Opole. Opowiedzieli o stażu na Malcie i Cyprze w ramach projektu FRSE "Staże zagraniczne dla uczniów i absolwentów szkół zawodowych oraz mobilność kadry kształcenia zawodowego” ze środków PO WER na zasadach programu Erasmus+ sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe - projekt mobilności nr 2016-1-PL01-KA102-024385 „Pracowitość i pokora to droga do sukcesu” dla uczniów trzecich klas technikum hotelarskiego, technikum żywienia i usług gastronomicznych i technikum technologii żywności.

Nagranie zostało wyemitowane na falach Radia Opole 2 DAB + w dniu 5 grudnia 2017 r. w audycji "Opolskie Akademickie". Wywiad na temat kursów oraz praktyk zagranicznych przeprowadził redaktor Sławomir Kieler z nauczycielką i uczniami Zespołu Szkół Zawodowych nr 4 w Opolu. Za zgodą Radia Opole S.A. nagranie jest dostępne do odsłuchania na szkolnym Facebook’u.

Zapraszamy do wysłuchania audycji: www.facebook.com/ZSZ4Opole/