Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. Więcej informacji o Cookies. Czytaj więcej...

Oferta edukacyjna dla absolwentów szkół zawodowych oraz wszystkich osób pełnoletnich

BEZPŁATNIE dla wszystkich osób dorosłych (ukończone 18 lat) oferujemy kwalifikacyjne kursy zawodowe (Prowadzenie działalności handlowej i Organizacja żywienia i usług gastronomicznych). Istnieje możliwość rozbudowania oferty o kierunki: produkcja wyrobów cukierniczych, sporządzanie potraw i napojów, prowadzenie sprzedaży oraz operatora maszyn i urządzeń w przemyśle spożywczym. Dla osób, które ukończyły szkołę zawodową, oferujemy naukę w Liceum dla Dorosłych (wtedy jest możliwość w ciągu dwóch lat nauki zdobycia wykształcenia średniego).

 

Wszystkie formy edukacyjne dla dorosłych odbywają się średnio co dwa tygodnie w piątkowe popołudnia i soboty. Zapraszamy - dokładne informacje w sekretariacie szkoły. Dokumenty do wypełnienia można pobrać z załącznika lub na miejscu w szkole.

Wniosek o przyjęcie do Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych Nr V

Wniosek o przyjęcie na kwalifikacyjny kurs zawodowy

SKIEROWANIE

SKIEROWANIE