Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. Więcej informacji o Cookies. Czytaj więcej...

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017

23 czerwca br. uroczyście pożegnaliśmy rok szkolny 2016/2017 w Publicznym Technikum nr 2 i Publicznej Zasadniczej Szkole Zawodowej nr 1. Mury naszej szkoły opuścili uczniowie klas trzecich Publicznej Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 1. W części oficjalnej wyróżniono najlepszych absolwentów, najlepszych uczniów klas 1-3, najlepszych sportowców , uczniów zaangażowanych w pracę samorządu szkolnego i tych, którzy wygrywali szkolne konkursy.

 

Nagrody wręczała Pani Dyrektor i wychowawcy. W części artystycznej zachwyciła swoim występem Zosia Kamińska z klasy 1 ku, która w tym roku wygrała Wojewódzki Konkurs Polskiej Piosenki „Mikrofon i Ty”. Wszyscy z uwagą wysłuchali prezentacji na temat bezpiecznych zachowań w czasie wakacji. Prezentację można też zobaczyć na nasze stronie www. Akademię przygotowali uczniowie klas trzecich PT i drugiej h/c/p pod kierunkiem wychowawców. Do zobaczenia w wrześniu!