Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. Więcej informacji o Cookies. Czytaj więcej...

Inauguracja „Roku Szkoły Zawodowców” w województwie opolskim

7 listopada 2014 r. z inicjatywy Opolskiego Kuratora Oświaty odbyła się w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Kazimierza Gzowskiego w Opolu konferencja inaugurująca „Rok Szkoły Zawodowców”. Zaproszeni goście, dyrektorzy szkół i placówek kształcących w zawodach oraz opolscy pracodawcy, odwiedzili też naszą szkołę, gdzie mogli się przekonać się jak dobrze kształci się u nas praktyczne umiejętności przyszłych techników żywienia i organizacji usług gastronomicznych.

Przygotowano przyjęcie w stylu amerykańskim, na którym serwowano zakąski zimne i gorące, desery oraz napoje. Goście chwalili smak i jakość podania. Nasi uczniowie sprawili się na szóstkę, co możecie zobaczyć na zdjęciach.