Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. Więcej informacji o Cookies. Czytaj więcej...

14 października 2021 r. - Dzień Edukacji Narodowej

Najcenniejszym i najtrwalszym podarunkiem jaki można dać dziecku – jest wykształcenie. Pragniemy, aby nie zabrakło Wam zapału do kształtowania naszej osobowości, abyście uczyli nas pokonywania zła i kierowania się w życiu dobrem. Potrzebne są nam wzorce i Wy drodzy nauczyciele jesteście takimi wzorcami.

W podziękowaniu za trud włożony w nasza edukację, Samorząd Uczniowski w imieniu wszystkich uczniów pragnie złożyć najserdeczniejsze życzenia Dyrekcji, Nauczycielom, Pracownikom szkoły z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Samorząd Uczniowski wraz z Opiekunami.

CWAG Włącz duży kontrast