Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. Więcej informacji o Cookies. Czytaj więcej...

10 września 2020r. zapraszamy Rodziców uczniów klas pierwszych PT 2 i BS I stopnia nr 1 oraz czwartych PT2 na spotkanie

10 września 2020 roku o godzinie 16.15 zapraszamy Rodziców uczniów klas pierwszych Publicznego Technikum nr 2 i Branżowej Szkoły I stopnia nr 1 na spotkanie informacyjne z Dyrekcją szkoły i wychowawcami klas. Spotkanie odbędzie się w sali gimnastycznej - wejście”D” od strony boiska, a następnie w salach wg harmonogramu:

Harmonogram

O godz. 16.30 w holu górnym szkoły – wejście główne ”A” i boczne ”B” ,odbędzie się spotkanie Rodziców uczniów klas czwartych z Dyrekcją szkoły i nauczycielami przygotowującymi do egzaminu maturalnego. Celem spotkanie jest zapoznanie rodziców z możliwymi sposobami dostosowania warunków i form przeprowadzenia egzaminu maturalnego oraz przedstawienie procedur związanych z egzaminem maturalnym. Następnie zapraszamy na spotkanie z wychowawcami klas wg harmonogramu:

Harmonogram

Konsultacje wychowawców dla rodziców uczniów klas II i III PT2 i BS I stopnia nr 1 odbędą się w późniejszym terminie.