Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. Więcej informacji o Cookies. Czytaj więcej...

Debata wolontariacka

Drodzy Państwo mamy zaszczyt zaprosić Państwa na debatę dotyczącą wolontariatu w ramach ogólnopolskiego programu Korpus Solidarności. Opolskie Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych jest lokalnym partnerem realizującym program rządowy Korpus Solidarności - Program Wsparcia i Rozwoju Wolontariatu Długoterminowego 2018-2030. Podczas debaty będziemy chcieli przedstawić Państwu założenia Korpusu Solidarności, działania jakie będziemy prowadzić w województwie opolskim oraz chcemy porozmawiać o korzyściach i wyzwaniach dotyczących wolontariatu.

Spotkanie odbędzie się w dniu 10.10.2019 r. w ZSZ nr 4 w Opolu w godzinach 11:00-14:00 Prosimy o rejestrację pod linkiem: https://forms.gle/3NRHArLzBYoHP6jE6 Ilość miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.

 

W razie pytań prosimy o kontakt:
b.chyłTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 728949636
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 77 441 50 25

CWAG Włącz duży kontrast