Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. Więcej informacji o Cookies. Czytaj więcej...

Akcja Szlachetna Paczka zakończona!

W czwartek 8 grudnia zakończyliśmy zbiórkę rzeczy i pieniędzy dla rodziny, która została wybrana przez koordynatorkę akcji z naszej szkoły - Julię Stanik z klasy II b TG. Udało się zebrać kwotę, pozwalającą na zrealizowanie najtrudniejszego zadania, jakim był zakup pralki. W sobotę przekazane zostaną także dary rzeczowe, produkty spożywcze i środki czystości, odzież i pościel. Dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji i okazali serce potrzebującym! Niech towarzyszą nam słowa pomysłodawcy Szlachetnej Paczki: „Chcemy pomagać tak, aby ludzie sami radzili sobie w życiu. Nie chcemy biedy. Nie chcemy rekordów. Chcemy prawdziwej miłości wzajemnej. Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!”

CWAG Włącz duży kontrast