Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. Więcej informacji o Cookies. Czytaj więcej...

Wolontariusze dla Fundacji Dom Rodzinnej Rehabilitacji Dzieci z Porażeniem Mózgowym!

8 czerwca 2014 r. na Placu Wolności w Opolu odbywał się XX Festyn Fundacji „Fundacja DOM niejedno ma imię”. Tradycyjnie nasi wolontariusze upiekli ciasteczka dla dzieci biorących udział w tej plenerowej imprezie. Cieszymy się, że jako jedni z wielu, mogliśmy pomóc w przygotowaniu festynu i przyczynić się do wspaniałej zabawy !

Za szczególne zaangażowanie dziękujemy uczniom klas 1 b TG, 2ku, 2h/ku i 1 ku i Paniom Alicji Świczewskiej – Koss, Elżbiecie Raczyk, Joannie Pater, Katarzynie Piskorskiej, Elżbiecie Filipowicz i Małgorzacie Wrzód.

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg