Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. Więcej informacji o Cookies. Czytaj więcej...

Tytuł „Brązowej Szkoły” po raz drugi z rzędu!

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Publiczne Technikum nr 2 w Zespole Szkół Zawodowych nr 4 im. Bronisława Koraszewskiego w Opolu jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2018". Link do strony: www.technika.perspektywy.pl

Tytuł „Brązowej Szkoły” został przyznany Publicznemu Technikum nr 2 po raz drugi z rzędu. W tegorocznej edycji rankingu wśród szkół technicznych uplasowaliśmy się na czwartym miejscu w Opolu, dwunastym w województwie oraz dwieście pięćdziesiątym drugim w skali kraju.

Do oceny techników zastosowano cztery kryteria: sukcesy szkoły w olimpiadach (20%),wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych (20%),wyniki matury z przedmiotów dodatkowych (30%) oraz wyniki egzaminu zawodowego (30%).

Gratulujemy uczniom i gronu pedagogicznemu!