Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. Więcej informacji o Cookies. Czytaj więcej...

BRAWO !!!! - TRZECI RAZ Z RZĘDU SREBRNA TARCZA DLA PUBLICZNEGO TECHNIKUM NR 2

 

Cieszymy się niezmiernie, że kolejny raz znaleźliśmy się wśród najlepszych techników w Polsce, sklasyfikowanych w Rankingu Techników PERSPEKTYW 2021. Z roku na rok pniemy się w tym Rankingu do góry. Jesteśmy dumni z naszych sukcesów, na które pracuje cała społeczność szkolna.Cieszymy się również, że w rankingu wojewódzkim ponownie nasze Technikum znalazło się w pierwszej dziesiątce – jako 4 technikum w Opolu. Wyróżnieniem wysokiej jakości pracy Szkoły jest prawo do używania w 2021 roku tytułu honorowego Srebrnej Szkoły 2021.

CWAG Włącz duży kontrast