Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. Więcej informacji o Cookies. Czytaj więcej...

Mirela Sikora

Mirela Sikora posiada wyjątkowy talent wokalny. Jej głos ma piękną, romantyczną i melancholijną barwę, dzięki czemu jest charakterystyczny i rozpoznawalny. Każdy artysta powinien mieć swój styl i posiadać umiejętność krytycznego spojrzenia na swoje możliwości. Mirela tę umiejętność posiada i jako osoba bardzo skromna wie, że musi nad sobą pracować, by rozwijać talent, który ma.

Sama Mirela pisze o sobie: „Jestem uczennicą 3 klasy w Zespole Szkół Zawodowych nr 4 w Opolu :) Mam 18 lat, a moją największą pasją jest muzyka. Uwielbiam jej nie tylko słuchać, ale również próbuję swoich sił, jako wokalistka. Śpiew daje mi poczucie spełnienia.

Śpiewam, od kiedy pamiętam i ciągle nad sobą pracuję. Wzbogacam swój repertuar i interpretuję wykonania utworów na swój sposób – dostosowuję do własnych możliwości głosowych. Wiem, że nie zaśpiewam żadnej piosenki w identyczny sposób, jak wykonawca, który ją stworzył, ale staram się, by każdy utwór był w pewnym sensie „mój”. Śpiewanie to moja odskocznia, sposób na relaks i wyrażenie emocji, które we mnie drzemią. Dobrze jest mieć swój świat, w którym człowiek czuje się dobrze i bezpiecznie. Moim jest muzyka i śpiew. Chcę zachęcić wszystkich, którzy mają jakieś pasje, zainteresowania czy umiejętności, by się rozwijali i nie poddawali przy pierwszym potknięciu! Błędy popełnia się po to, by były dla nas lekcją.”

Chciałabym zaznaczyć, że Mirela śpiewa w naszym szkolnym chórze, a w styczniu, wraz z koleżanką wzięły udział w pierwszej profesjonalnej sesji nagraniowej. Piosenki w wykonaniu Mireli będą stanowiły muzyczne tło do filmu o naszej szkole. Mam nadzieję, że jest to pierwszy krok Mireli w kierunku prawdziwej muzycznej kariery, czego serdecznie jej życzę – założyciel „Kuźni Talentów” – Małgorzata Warzkiewicz