Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. Więcej informacji o Cookies. Czytaj więcej...

Dagmara Łakomy

Dagmara jest świetną wokalistką, o której umiejętnościach wiedzą chyba wszyscy uczniowie naszej szkoły. Głos Dagmary ma wielką siłę, co potwierdzi każda osoba, która miała okazję posłuchać utworów w jej wykonaniu. Ponieważ jej talent wart jest promowania, brała udział w różnego rodzaju szkolnych uroczystościach i spektaklach muzyczno-teatralnych. Za każdym razem prezentowała inne spektrum swoich umiejętności. Dagmara jest także członkiem szkolnego chóru, w którym może dzielić się swoimi doświadczeniami z młodszymi kolegami i koleżankami.

Poproszona o opowiedzenie kilku słów o sobie, napisała:

Witam wszystkich! Nazywam się Dagmara Łakomy. Moją pasją jest śpiew. Robię to właściwie odkąd wypowiedziałam pierwsze słowo:) Oczywiście nie zawsze wychodzi tak jakbym chciała, ale wiem, że nie wolno się oddawać. Uczę się w Opolskim Studio Piosenki, aby szlifować swoje umiejętności. Mój repertuar jest bardzo szeroki – od poezji śpiewanej począwszy, poprzez piosenki znane z „Kabaretu Starszych Panów”, a na piosenkach popularnych skończywszy. Poezja śpiewana charakteryzuje się tekstami o głębokim wydźwięku emocjonalnym, co uwielbiam, ponieważ pozwala mi zatracić się całkowicie w piosence. Staram się konfrontować swoje możliwości głosowe i talent z innymi wykonawcami- amatorami i dlatego biorę udział w różnego rodzaju konkursach. W ubiegłym roku startowałam w „Opolskich Młodych Talentach" i… zostałam jedną z laureatek. Taki sukces bardzo motywuje! Myślę sobie, że tak naprawdę nigdy nie będziemy dosyć dobrzy w tym, co robimy, dlatego trzeba się doskonalić codziennie, bo każdego dnia mamy nowiutkie 24 godziny do wykorzystania na bycie coraz lepszym”.

Dagmara w sposób profesjonalny stara się rozwijać swoje umiejętności, ćwicząc pod okiem doświadczonych nauczycieli. Efektem tej pracy i starań jest doskonała umiejętność łączenia śpiewu i gry aktorskiej oraz wspaniałej modulacji głosu. Piosenki w jej wykonaniu są prawdziwymi opowieściami o głębokim emocjonalnym zabarwieniu. W styczniu tego roku, wraz z koleżanką, Dagmara skorzystała z okazji nagrania swoich piosenek pod okiem prawdziwego profesjonalisty, który, na co dzień pracuje z gwiazdami polskiej sceny muzycznej. Efektem jej pracy jej kilka naprawdę wspaniale nagranych i „słuchających się” piosenek, które będą dla Dagmary doskonałą wizytówką, gdyby postanowiła zaprezentować swój talent szerszej publiczności. Myślę, że wszyscy trzymamy kciuki za jej powodzenie i będziemy ją dopingowali – w imieniu własnym i uczniów Zespołu Szkół Zawodowych nr 4 w Opolu – założyciel „Kuźni Talentów” – Małgorzata Warzkiwicz.