Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. Więcej informacji o Cookies. Czytaj więcej...

Sara Schulz

Sara Schulz jest uczennicą klasy 4 w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych. Jedną z jej pasji jest fotografia. Tematyka prac Sary jest naprawdę różnorodna, o czym będziecie mieli okazję się przekonać, oglądając galerię jej prac – wystarczy kliknąć na zdjęcie główne tego artykułu.
Zauważycie również, że sposób fotografowania i widzenia świata przez Sarę świadczy o jej wielkiej wrażliwości na otaczającą ją rzeczywistość. Charakterystyczne dla jej zdjęć jest również to, że bardzo wnikliwie obrazują to, co dzieje się wokół ich autorki.

Drugą pasją Sary jest plastyka. Technika, którą wykonuje swoje prace to chińska sztuka składania papieru, czyli origami. Nie są to jednak najprostsze wzory zwierząt czy kwiatów. Sara zajmuje się orgiami modułowym.

Oba te zainteresowania wymagają ogromnego skupienia, spostrzegawczości i nieograniczonej wręcz wyobraźni. Jak widać, Sara posiada wszystkie te atuty. Swoje umiejętności Sara zamierza pokazać szerszemu gronu odbiorców, biorąc udział w konkursach plastycznych oraz prezentując prace na naszej stronie internetowej. Sama autorka mówi o sobie skromnie:

„Mam 20 lat. Moim hobby są nie tylko kuchenne eksperymenty, ale również origami modułowe,czasami pomieszane z techniką quilling oraz fotografowanie. W wolnych chwilach chętnie składam moduły i tworzę z nich różne ciekawe rzeczy zaś kiedy poczuję przypływ pozytywnej energii zmieszany w piękną pogodą, wychodzę z domu w tym w czym aktualnie stoję i zamieniam się w szalonego fotografa. Po przyjściu do domu zazwyczaj obrabiam zdjęcia w odpowiednim programie i... jestem spełniona. Lubię to co robię, ponieważ efekt końcowy wynagradza mi nieprzespane noce spędzone przy biurku, a fotografie są wspaniałą pamiątką z wyjazdów, które również uwielbiam.”

Mam nadzieję, że umiejętności Sary zostaną dostrzeżone i docenione – założyciel i opiekun „Kuźni talentów” – Małgorzata Warzkiewicz

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg9.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg15.jpg16.jpg17.jpg18.jpg19.jpg20.jpg