Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. Więcej informacji o Cookies. Czytaj więcej...

Wojewódzki konkurs ,,Nie widzę przyszłości bez przedsiębiorczości, czyli podchody młodego hustlera”

 

Serdecznie zapraszamy młodzież szkół podstawowych oraz gimnazjalnych z całego województwa do pogłębiania wiedzy z podstaw przedsiębiorczości, gospodarki rynkowej oraz funkcjonowania lokalnych przedsiębiorców, w niecodzienny sposób – poprzez udział w konkursie przyjmującym formę podchodów!. Konkurs organizowany jest pod patronatem honorowym Prezydenta Miasta Opola, Marszałka Województwa Opolskiego oraz Politechniki Opolskiej, a Mecenasem Konkursu jest Firma „Kler” S.A.

W konkursie biorą udział dwuosobowe drużyny, których zadaniem jest odnalezienie i zaliczenie wszystkich punktów kontrolnych w jak najszybszym czasie. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu.

Regulamin konkursu

Harmonogram konkursu

Zgłoszenia do konkursu należy dokonać za pomocą formularza zgłoszeniowego (Załącznik nr 1, 2, 3 Regulaminu Konkursu). Wypełniony i zeskanowany formularz należy przesłać pocztą na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub faksem 77 474 53 60 do dnia 31.03.2019 r.

Na uczestników konkursu czekają atrakcyjne i cenne nagrody ufundowane przez Mecenasa Konkursu firmę Kler S.A.

W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt telefoniczny 77 474 53 59 lub meilowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy do licznego udziału w konkursie!
Organizatorzy konkursu