Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. Więcej informacji o Cookies. Czytaj więcej...

Kurczak rządzi w kuchni !

W dniu 11 marca 2019 r. odbyły się w naszej szkole warsztaty gastronomiczne, których tematem przewodnim był drób. Uczniowie wzięli udział w zajęciach praktycznych zatytułowanych „Kurczak w domu i w szkole nie tylko w rosole”. Po części warsztatowej uczestnicy rywalizowali między sobą w konkursie, którego motto brzmiało: „Kurczak prosty jak w domu, nowoczesny jak w restauracji". W trakcie zmagań konkursowych uczniowie mieli możliwość wykazać się własną inwencją. Na zakończenie całego wydarzenia nagrody powędrowały do wszystkich uczestników konkursu. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z przebiegu imprezy. Więcej na oficjalnych facebookowym profilu szkoły.