Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. Więcej informacji o Cookies. Czytaj więcej...

VI Olimpiada Wiedzy o Turystyce - jedziemy do Łodzi!

 

 

 

 

 

 

W dniu 07.01.2019 r. uczennice Patrycja Mumot i Julia Krum z klasy 3 tot (technik obsługi turystycznej) wzięły udział w okręgowym etapie VI Olimpiady Wiedzy o Turystyce w Bielsku-Białej. Patrycja Mumot zakwalifikowała się do etapu centralnego.Julii zabrakło niewiele do zakwalifikowania się do kolejnego etapu. Obu uczennicom gratulujemy wspaniałego wyniku! Konkurencja była bardzo duża! Etap centralny to spore wyzwanie, uczniowie rozwiązują nie tylko trudny test i zadanie praktyczne, lecz dodatkowoprzedstawiają projekt zagospodarowania turystycznego wybranego obszaru lub obiektu cennego pod względem przyrodniczym. Życzymy sukcesu!