Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. Więcej informacji o Cookies. Czytaj więcej...

Konkurs wojewódzki „Przyhamuj, życie przed Tobą” – może znowu będziemy najlepsi!

Jak w latach ubiegłych, Opolski Kurator Oświaty ogłasza konkurs dla uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych województwa opolskiego na projekt kampanii społecznej pn. „Przyhamuj, życie przed Tobą”. Celem konkursu jest wyłonienie najlepszego projektu kampanii społecznej dotyczącej profilaktyki w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego. Konkurs organizowany jest we współpracy z: Komendą Wojewódzką Policji w Opolu, Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Opolu oraz Opolskim Oddziałem Polskiego Związku Motorowego.

Więcej informacji w załączonym regulaminie konkursu i u pedagoga szkolnego.

 

 

 

Regulamin konkursu