Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. Więcej informacji o Cookies. Czytaj więcej...

Dziczyznę podano!

Zgłoszenia do V edycji Wojewódzkiego Konkursu Kulinarnego „Regionalne smaki” zostały zakończone. Z przyjemnością informujemy, że 19 marca br. w kulinarne szranki stanie 15 zespołów z 8 szkół Opolszczyzny. Będziemy gościć uczestników z następujących szkół: Zespół Szkół w Gorzowie Śląskim, Zespół Szkół Rolniczych im. Tadeusza Kościuszki w Namysłowie, Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Nysie, Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie, Zespół Szkół Rolniczych w Prudniku, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Strzelcach Opolskich, Zespół Szkół Budowlanych im Księcia Jerzego II Piasta w Brzegu oraz Zespół Szkół Zawodowych nr 4 im. Bronisława Koraszewskiego w Opolu. Szykuje się smaczna rywalizacja na najlepsze danie z dziczyzny i darów lasu. Serdecznie zapraszamy!