Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. Więcej informacji o Cookies. Czytaj więcej...

Patronat honorowy Marszałka Województwa Opolskiego

Otrzymaliśmy informację, że V edycja wojewódzkiego konkursu kulinarnego "Regionalne smaki" została po raz pierwszy w historii konkursu objęta patronatem Marszałka Województwa Opolskiego, a szkoła, której drużyna uzyska I miejsce w konkursie otrzyma Puchar Marszałka Województwa Opolskiego.

Ponadto konkurs został objęty patronatem honorowym: Prezydenta Miasta Opola, Opolskiego Kuratora Oświaty, Polskiego Związku Łowieckiego - Zarząd Okręgowy w Opolu oraz Lasów Państwowych – Nadleśnictwo Opole. Patronaty medialne uzyskaliśmy od: TVP3 Opole. Radia Opole, NTO oraz portalu gastrona.pl.