Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. Więcej informacji o Cookies. Czytaj więcej...

II edycja Wojewódzkiego Konkursu Cukierniczego

 

Już niedługo w naszej szkole czyli w ZSZ nr 4 w Opolu, odbędzie się druga odsłona Wojewódzkiego Konkursu Cukierniczego. Tym razem motyw przewodni konkursu brzmi: „Patriotyczny wypiek - 15 lat Małej Ojczyzny w Unii Europejskiej” i doskonale wpisuje się w świętowanie odzyskania niepodległości, promuje patriotyzm regionalny oraz nawiązuje do jubileuszu 15 lat członkostwa Polski w Unii Europejskiej. Zaproszenia otrzymało 14 szkół kształcących uczniów w branży gastronomicznej z terenu województwa opolskiego. Konkurs został objęty patronatami honorowymi: Marszałka Województwa Opolskiego, Prezydenta Miasta Opola, Opolskiego Kuratora Oświaty, Izby Rzemieślniczej w Opolu, Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej, visitopolskie.pl, Szlaku Kulinarnego – Opolski Bifyj, Dziedzictwa Kulinarnego Opolskiego, Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa - Oddział Terenowy w Opolu oraz Opolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Łosiowie.Organizatorzy Konkursu otrzymali patronat medialny Radia Opole, Radia Doxa, TVP3 Opole, NTO, portalu 24.opole.pl oraz portalu gastrona.pl. Zapraszamy do uczestnictwa!

Regulamin

Harmonogram

Plakat

CWAG Włącz duży kontrast